- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Eleven Elegant Dildo – 10.6 / 27 cm
Eleven Elegant Dildo – 10.6 / 27 cmOf je hem nu voor jezelf gebruikt of met een partner, de Steel Elegance Dual Dildo biedt twee kanten van genot aan. De dubbele dildo is speciaal ontworpen voor vrouwelijke G-Spot- of mannelijke P-spot stimulatie. De ene kant heeft een aantal groeven voor nog meer genot. Gemaakt van roestvrij staal met fijne kwaliteit, gladde afwerking en spiegelglans.
| Gewicht | 1.48 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 29.8 × 9 × 5.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 5,2 cm x 5,2 cm x 27 cm |
| Artikelcode | TMS-2321-L |
| EAN | 8714273782526 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |







