All Black 27.5 cm – Black
Oorspronkelijke prijs was: €27.81.€19.46Huidige prijs is: €19.46.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (2)
Beschrijving
Dildo – 11 / 27,5 cm
Dildo – 11 / 27,5 cmDeze All Black buttplug heeft een unieke vorm met verrassende anale genoegens. Smeermiddelen op basis van zowel water als siliconen kunnen hierin worden gebruikt. Het is belangrijk om de buttplug na gebruik goed schoon te maken. Elk speeltje is afzonderlijk stevig verpakt in een doorzichtige plastic beschermhoes.
| Gewicht | 1.15 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 27.5 × 7.5 × 7.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 7,5 cm x 7,5 cm x 27,5 cm |
| Artikelcode | AB89 |
| Bruikbare lengte | 25cm |
| Diameter artikel | 7,5cm |
| EAN | 5420044219988 |
| Geproduceerd in | Belgie |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PVC |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
2 beoordelingen voor All Black 27.5 cm – Black
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Amar Gijsbrechts (geverifieerde eigenaar) –
Evert Glasbergen (geverifieerde eigenaar) –
Monique Hutjes (geverifieerde eigenaar) –
Monique Hutjes (geverifieerde eigenaar) –
Monique Hutjes (geverifieerde eigenaar) –