All Black 34.5 cm – Black
Oorspronkelijke prijs was: €38.67.€27.06Huidige prijs is: €27.06.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Dildo – 14 / 34,5 cm
Dildo – 14 / 34,5 cmDeze All Black buttplug heeft de vorm van een champagnefles wat een unieke anale sensatie geeft. Smeermiddelen op basis van zowel water als siliconen kunnen hierin worden gebruikt. Het is belangrijk om de buttplug na gebruik goed schoon te maken. Elk speeltje is afzonderlijk stevig verpakt in een doorzichtige plastic beschermhoes.
| Gewicht | 1.77 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 34.5 × 9 × 9 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 9 cm x 9 cm x 34,5 cm |
| Artikelcode | AB90 |
| Bruikbare lengte | 30cm |
| Diameter artikel | 9cm |
| EAN | 5420044220380 |
| Geproduceerd in | Belgie |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PVC |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Beoordelingen
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Ioannis Dombrowski (geverifieerde eigenaar) –
L Janse (geverifieerde eigenaar) –