All Black No. 16
Oorspronkelijke prijs was: €14.87.€10.40Huidige prijs is: €10.40.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Dildo – 13 / 32 cm
Dildo – 13 / 32 cmDeze All Black dildo is geribbeld, zacht en soepel voor optimaal plezier. Dit speeltje zal je absoluut urenlang plezieren zowel anaal als vaginaal. Glijmiddelen gebaseerd op zowel water als silliconen kunnen hierbij gebruikt worden. Het is belangrijk de dildo goed te reinigen na gebruik. Elk speeltje is individueel strak verpakt in een transparante plastic beschermhoes.
| Gewicht | 0.39 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 32 × 4.5 × 4.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 5 cm x 5 cm x 32 cm |
| Artikelcode | AB16 |
| EAN | 5420044200566 |
| Geproduceerd in | Belgie |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PVC |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Beoordelingen
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Lars Raida (geverifieerde eigenaar) –
Gregory Falkenshtern (geverifieerde eigenaar) –