Vibrating Female Strap On – Purple
Oorspronkelijke prijs was: €16.52.€11.56Huidige prijs is: €11.56.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Vibrating Strap-On for Women
Vibrating Strap-On for WomenGebruiksvriendelijke vibrerende strap-on met geaderde textuur en gevormde eikel.
| Gewicht | 0.3 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 19 × 11 × 9 cm |
| Aantal batterijen | 2 |
| Aantal snelheden | 4 |
| Afmetingen artikel | 4,2 cm x 4,2 cm x 19 cm |
| Artikelcode | SC-PG78CFV-LV |
| Batterij type | AA |
| Bruikbare lengte | 15 cm |
| Diameter artikel | 4,2 cm |
| EAN | 4890888120091 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Paars |
| Materiaal | Phthalate free PVC / ABS / Nylon elastic belt |
| Multi speed | Ja |
| Oplaadbaar | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | Ja |
Beoordelingen
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


Sjors Spijker (geverifieerde eigenaar) –