Ben Wa Balls Set Silver
Oorspronkelijke prijs was: €32.94.€23.05Huidige prijs is: €23.05.
Bezorging : zaterdag **
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (1)
Beschrijving
Ben Wa Balls Set
Ben Wa Balls SetHoud uw bekkenbodemspieren in vorm en verhoog uw plezier tijdens de seks, met deze Ben Wa Balls. Ze zijn eenvoudig te in te brengen en geven je een intense massage elke keer als je beweegt.Weight Soft ball : 28 grWeight Medium ball : 44 grWeight Heavy ball : 64 grHeight Soft ball : 1,5 cmHeight Medium ball : 2 cmHeight Heavy ball : 2,1 cm
| Gewicht | 0.43 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9.5 × 12.5 × 4.1 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 2,5 cm x 2,5 cm x 2,5 cm |
| Artikelcode | SHT151 |
| Diameter artikel | 2cm |
| EAN | 8714273308245 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Stainless steel |
| Weekmaker vrij | Ja |
1 beoordeling voor Ben Wa Balls Set Silver
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Kristie –
I know thius websitee provides quaqlity dependenht postys andd additiohal data, iis tnere anyy
other wevsite whkch offfers suc things in quality?
Feeel free too surf tto my blog neueporn.com