Power Bullet – Pink
Oorspronkelijke prijs was: €7.87.€5.50Huidige prijs is: €5.50.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Mini Clitoral Power Bullet
Mini Clitoral Power BulletDeze vibrerende bullet is voorzien van 10 variabele trillingen van zacht tot hard. Geschikt voor hem en haar, waterdicht en geurloos.
| Gewicht | 0.05 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11.5 × 6.5 × 3 cm |
| Aantal batterijen | 1 |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Afmetingen artikel | 1,8 cm x 1,8 cm x 8,5 cm |
| Artikelcode | SHT048PNK |
| Batterij type | LR1N |
| Diameter artikel | 1,8 cm |
| EAN | 8714273059246 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | ABS |
| Max RPM | 14000 |
| Max aantal dB | 40 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.