Master Vibrator – Light Pink
Oorspronkelijke prijs was: €52.91.€37.03Huidige prijs is: €37.03.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Master Vibrator – Classic Vibrator – Nature
Master Vibrator – Classic Vibrator – NatureRoyaal geproportioneerd, deze zachte sensuele siliconen vibe heeft een diameter van 4,7 cm en een schachtlengte van 17 cm, waardoor dit luxe exemplaar een bron van ontwaken is. De lichte curve zal je G-spot opzoeken en je vullen met eindeloze lekkernijen.
| Gewicht | 0.47 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 26 × 9.8 × 5.8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 12 |
| Afmetingen artikel | 6,5 cm x 4,6 cm x 23,6 cm |
| Artikelcode | EE73-862-1017 |
| Bruikbare lengte | 17,5cm |
| Diameter artikel | 4,6cm |
| EAN | 4049369016440 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Silicone, ABS |
| Max RPM | 11000 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.