Circe – ABS Bullet With Sleeve – 10-Speeds – Red
Oorspronkelijke prijs was: €12.04.€8.42Huidige prijs is: €8.42.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Circe – Clitoris Stimulator
Circe – Clitoris StimulatorGrootte doet er niet toe bij deze krachtige bullet. Het ontwerp van de sleeve is gemaakt voor genot! De kleurrijke bullet heeft 10 verschillende snelheden, wordt aangedreven door een AAA-batterij en is gemaakt van ABS-plastic en siliconen.
| Gewicht | 0.08 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 17.1 × 5 × 3.3 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Afmetingen artikel | 2,5 cm x 2,5 cm x 14,7 cm |
| Artikelcode | LUM010RED |
| Batterij type | AAA |
| Diameter artikel | 2,5cm |
| EAN | 7423522586587 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Rood |
| Max RPM | 14500 |
| Max aantal dB | 60 |
| Multi speed | ja |
| Oplaadbaar | Nee |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | Ja |













