Mr. Rabbit Vibrator – Pink
Oorspronkelijke prijs was: €49.22.€34.45Huidige prijs is: €34.45.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Mr. Rabbit – Rabbit Vibrator – Pink
Mr. Rabbit – Rabbit Vibrator – PinkMr. Rabbit combineert moeiteloos vaginale en clitorale stimulatie met extra vibratie. Het zijdematte oppervlak, de flexibele schacht en de clitorisstimulator nestelen zich elegant tegen je rondingen voor de ultieme stimulatie en eindeloos plezier.
| Gewicht | 0.39 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 26 × 9.8 × 5.8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 12 |
| Afmetingen artikel | 8,2 cm x 4,2 cm x 22,2 cm |
| Artikelcode | EE73-867-1017 |
| Bruikbare lengte | 16cm |
| Diameter artikel | 4,2cm |
| EAN | 4049369016471 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Silicone, ABS |
| Max RPM | 10500 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.