Siliconen Rabbit Vibrator
Oorspronkelijke prijs was: €21.94.€15.35Huidige prijs is: €15.35.
Bezorging : dinsdag **
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Siliconen Rabbit Vibrator
Siliconen Rabbit VibratorDeze siliconen rabbit vibrator is ontworpen voor gelijktijdige stimulatie van de clitoris en G-spot, waardoor gemengde orgasmes ontstaan. Ontdek eindeloze momenten van genot en verrassing met deze Loveline vibrator.
| Gewicht | 0.24 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 28.2 × 9.2 × 6.2 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Afmetingen artikel | 21 cm x 3,3 cm x 6,7 cm |
| Artikelcode | LOVE061GRN |
| Bruikbare lengte | 8,6cm |
| Diameter artikel | 3,7cm |
| EAN | 8714273048929 |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Abs, Siliconen |
| Max RPM | 15000 |
| Max aantal dB | 60 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.