Tongbewegende en verwarmende rabbit vibrator
Oorspronkelijke prijs was: €43.94.€30.75Huidige prijs is: €30.75.
Bezorging : dinsdag **
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Tongbewegende en verwarmende rabbit vibrator
Tongbewegende en verwarmende rabbit vibratorDeze tong bewegende en verwarmende vibrator is ontworpen met een verwarmende stand, voor gelijktijdige clitorale en G-spot stimulatie, waardoor gemengde orgasmes ontstaan. Ontdek eindeloze momenten van genot en verrassing met deze Loveline vibrator.
| Gewicht | 0.29 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 25.6 × 9.6 × 5.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Aantal snelheden | >10 |
| Afmetingen artikel | 19 cm x 8 cm x 3,5 cm |
| Artikelcode | LOVE056PNK |
| Bruikbare lengte | 13,5cm |
| Diameter artikel | 3,5cm |
| EAN | 8714273048875 |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Abs, Siliconen |
| Max RPM | 12000 |
| Max aantal dB | 60 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.