Little Wand Lay-on Vibrator – White
Oorspronkelijke prijs was: €32.02.€22.41Huidige prijs is: €22.41.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Little Wand – Lay-on Vibrator – White/Brass
Little Wand – Lay-on Vibrator – White/BrassDankzij zijn harde textuur en volumineuze, afgeronde punt maakt de Little Wand contact met een royaal gebied op en rond je clitoris en kan hij verticaal of horizontaal worden geplaatst. Het praktische handvat maakt het het perfecte speelgoed om mee te nemen.
| Gewicht | 0.2 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9.2 × 6 × 14 cm |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Afmetingen artikel | 5,3 cm x 9,5 cm x 5,3 cm |
| Artikelcode | EE73-522-1118 |
| EAN | 4061504000916 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Silicone, ABS |
| Max RPM | 7100 |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.