High Fly Finger Vibrator – Red
Oorspronkelijke prijs was: €29.85.€20.89Huidige prijs is: €20.89.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
High Fly – Finger Vibrator – Red
High Fly – Finger Vibrator – RedDe HIGH FLY zal uw plezier naar nieuwe hoogten brengen met zijn unieke vleugels. Jij, of je geliefde, zal van gelukzaligheid stijgen door de twee krachtige motoren die de middelste greep flankeren. Deze majestueuze vingervibe is verkrijgbaar in geel en fuchsia.
| Gewicht | 0.1718 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 14.5 × 10.7 × 5.6 cm |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 12 |
| Afmetingen artikel | 6,9cm x 5,1cm x 2,8cm |
| Artikelcode | J2018-120-2 |
| EAN | 4061504004129 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Silicone, ABS |
| Multi speed | Ja |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.