Lust Finger – Soft and Bumpy Sleeves – Purple
Oorspronkelijke prijs was: €2.31.€1.61Huidige prijs is: €1.61.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Lust Finger – Stimulating Soft Finger Sleeves with Texture
Lust Finger – Stimulating Soft Finger Sleeves with TextureSet van zachte en getextureerde vingerhoezen van Lust Fingers, perfect voor de eerste keer anaal spelen. Ze zijn slim gebogen om precies de juiste plek te stimuleren, terwijl de geribbelde spiralen en kleine genotsnokjes voor meer sensatie zorgen.
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 14 × 10 × 3 cm |
| Afmetingen artikel | 3 cm x 3 cm x 7,8 cm |
| Artikelcode | SC-19-28CLV-BC |
| Bruikbare lengte | 8 cm |
| Diameter artikel | 3 cm |
| Diameter binnenzijde | 2,3 cm |
| EAN | 4890888134722 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Paars / Roze |
| Materiaal | Phthalate free PVC |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Beoordelingen
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Jerome Wallet (geverifieerde eigenaar) –
Frank van der Lely (geverifieerde eigenaar) –