All Star Porn Stars – Pocket Pal – Dani Daniels – Pussy – Flesh
Oorspronkelijke prijs was: €27.83.€19.48Huidige prijs is: €19.48.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Dani Daniels – ULTRASKYN Pocket Pussy Masturbator
Dani Daniels – ULTRASKYN Pocket Pussy MasturbatorSexy Dani Daniels heeft de porno-industrie in vuur en vlam gezet met haar smeulende ogen, lange benen en dikke ronde kont, en nu is ze klaar om je de hele nacht diep te ballen! Deze ULTRASKYN-stretcher is rechtstreeks gevormd uit het perfecte poesje van de bekroonde volwassen ster en ontworpen om bestand te zijn tegen je hardste bonzen. Het levensechte materiaal van deze premium replica is handgemaakt met een pluche, met plezier getextureerde binnenkant en een nauwsluitende pasvorm. Het voelt zo echt dat het het beste is voor Dani’s eigen weelderige poesje.
| Gewicht | 0.45 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 7.3 × 3.3 × 2.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 5,84 cm x 5,84 cm x 13,72 cm |
| Artikelcode | 5334-05-BX |
| Bruikbare lengte | 12,7cm |
| Diameter artikel | 5,8cm |
| EAN | 782421057138 |
| Geproduceerd in | USA |
| Kleur | Huidskleur |
| Materiaal | TPE |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.