Gabbie Carter – ULTRASKYN Pocket Pussy – Vanilla
Oorspronkelijke prijs was: €22.11.€15.47Huidige prijs is: €15.47.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (2)
Beschrijving
Gabbie Carter – ULTRASKYN Pocket Pussy Masturbator
Gabbie Carter – ULTRASKYN Pocket Pussy MasturbatorGabbie Carter, de volledig natuurlijke rondborstige blondine, kan met je mee naar huis komen met deze knusse handstretcher die rechtstreeks uit haar lichaam is gevormd. Handgemaakt in levensecht ULTRASKYN, heeft Gabbie’s Signature Stroker een strak, gestructureerd interieur dat warm aanvoelt en aanvoelt als het echte werk.
| Gewicht | 0.37 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.5 × 8.4 × 6.4 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Afmetingen artikel | 6,8 cm x 6,8 cm x 15,5 cm |
| Artikelcode | 5510-28-BX |
| Diameter artikel | 6,6cm |
| EAN | 782421077761 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Huidskleur |
| Materiaal | TPE |
| Multi speed | Ja |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
2 beoordelingen voor Gabbie Carter – ULTRASKYN Pocket Pussy – Vanilla
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Tomas Friebel (geverifieerde eigenaar) –
N De baere (geverifieerde eigenaar) –