Honey Gold – ULTRASKYN Pocket Pussy – Caramel
Oorspronkelijke prijs was: €22.11.€15.47Huidige prijs is: €15.47.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (1)
Beschrijving
Honey Gold – ULTRASKYN Pocket Pussy Masturbator
Honey Gold – ULTRASKYN Pocket Pussy MasturbatorSmeulende schoonheid Honey Gold voegt zich bij de lijn van Signature Strokers met deze masturbator die rechtstreeks uit haar lichaam is gevormd. Handgemaakt in levensecht ULTRASKYN, heeft Honey Gold’s Signature Stroker een strak, gestructureerd interieur dat warm aanvoelt en aanvoelt als het echte werk.
| Gewicht | 0.37 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.5 × 8.4 × 6.6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Afmetingen artikel | 6,8 cm x 6,8 cm x 15 cm |
| Artikelcode | 5510-22-BX |
| Diameter artikel | 6,6cm |
| EAN | 782421077648 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Huidskleur |
| Materiaal | TPE |
| Multi speed | Ja |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
1 beoordeling voor Honey Gold – ULTRASKYN Pocket Pussy – Caramel
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Chico Clabbers (geverifieerde eigenaar) –