Lela Star ULTRASKYN Pocket Pussy
Oorspronkelijke prijs was: €22.11.€15.47Huidige prijs is: €15.47.
Bezorging : dinsdag **
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Lela Star – ULTRASKYN Pocket Pussy Masturbator
Lela Star – ULTRASKYN Pocket Pussy MasturbatorEen van de 1 premium sterren van social media is nu helemaal van jou in deze zachte, knusse handstretcher die rechtstreeks uit het lichaam van de sexy brunette Lela Star is gevormd. Handgemaakt in levensecht ULTRASKYN, Lela’s Pocket Pussy heeft een strakke, getextureerde binnenkant die warm aanvoelt en aanvoelt als het echte werk.
| Gewicht | 0.37 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.3 × 8.2 × 6.3 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 7,1 cm x 6,8 cm x 14,1 cm |
| Artikelcode | 5510-20-BX |
| Bruikbare lengte | 13,2cm |
| Diameter artikel | 7,1cm |
| EAN | 782421076061 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Vanille |
| Materiaal | TPE |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.