Livv Fitt – ULTRASKYN Pussy Masturbator – Vanilla
Oorspronkelijke prijs was: €22.11.€15.47Huidige prijs is: €15.47.
Bezorging : dinsdag **
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Livv Fitt – ULTRASKYN Pussy Masturbator – Vanilla
Livv Fitt – ULTRASKYN Pussy Masturbator – VanillaLivv Fitt’s Signature Stroker is rechtstreeks gevormd van haar rockende lichaam. Handgemaakt in levensechte ULTRASKYN, Livv’s Signature Stroker heeft een strak, gestructureerd interieur dat warm aanvoelt en net als het echte ding aanvoelt.
| Gewicht | 0.4 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.6 × 8.4 × 6.4 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 5,1 cm x 15,2 cm x 5,1 cm |
| Artikelcode | 5510-69-BX |
| Bruikbare lengte | 15,2cm |
| Diameter artikel | 5,1cm |
| EAN | 782421087036 |
| Kleur | Huidskleur |
| Splashproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.