Main Squeeze – Main Squeeze – The Virgin
Oorspronkelijke prijs was: €37.40.€26.18Huidige prijs is: €26.18.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
The Virgin – Ultraskyn Pussy Masturbator
The Virgin – Ultraskyn Pussy MasturbatorWees haar eerste. Doc Johnson’s Main Squeeze-lijn van hardcase-masturbators is ontworpen om de kracht in je handen te geven, met een samenknijpbare handgreep waarmee je de strakheid van elke slag kunt varieren en een eindkap met zuigkrachtafstelling. Met een extra strakke getextureerde binnenkant met een maagdenvlies dat echt breekt, deze ULTRASKYNTM-stroker ziet eruit en voelt aan alsof je haar kers laat knallen.Elke ULTRASKYNTM-hoes heeft een andere textuur aan de binnenkant, waardoor elke ervaring net zo uniek is als het echte werk. een discrete reis- en opbergkoffer, die je Main Squeeze vers houdt en klaar voor wanneer de stemming toeslaat.
| Gewicht | 0.82 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 26.2 × 11 × 9.2 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 10,9 cm x 9,1 cm x 26,1 cm |
| Artikelcode | 5202-04-BX |
| Bruikbare lengte | 22,1cm |
| Diameter artikel | 8,4cm |
| EAN | 782421064341 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Huidskleur |
| Materiaal | TPE |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.