playmateiryna – ULTRASKYN Pocket Pussy
Oorspronkelijke prijs was: €22.11.€15.47Huidige prijs is: €15.47.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
GOSM – ULTRASKYN Pocket Pussy Masturbator
GOSM – ULTRASKYN Pocket Pussy MasturbatorSexy, rondborstige Playboy Playmate en Instagram-model playmateiryna voegt zich bij Doc Johnson’s Pocket Pussy line-up met een zachte, knusse handheld stroker die rechtstreeks uit haar lichaam is gevormd. De playmateiryna Pocket Pussy is handgemaakt in levensecht ULTRASKYN en heeft een strak, gestructureerd interieur dat warm aanvoelt en aanvoelt als het echte werk. Ze heeft misschien 8 miljoen volgers (en dat telt nog steeds!) Maar vanavond is ze helemaal van jou.
| Gewicht | 0.37 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.2 × 8.2 × 6.2 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal snelheden | 10 |
| Afmetingen artikel | 7 cm x 7 cm x 14,5 cm |
| Artikelcode | 5510-01-BX |
| Bruikbare lengte | 13,2cm |
| Diameter artikel | 7,1cm |
| EAN | 782421076030 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Vanille |
| Materiaal | TPE |
| Max RPM | 11000 |
| Max aantal dB | 50 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.