Pussy Stroker
Oorspronkelijke prijs was: €13.31.€9.31Huidige prijs is: €9.31.
Bezorging : dinsdag **
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Pussy Stroker
Pussy StrokerEen stroker die ontworpen is om in de palm van je hand te passen. Deze frosted ULTRASKYN masturbator heeft een levensechte kutopening en een unieke interne textuur. Ftalaatvrij en veilig voor het lichaam.
| Gewicht | 0.17 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 22.5 × 16.5 × 3.8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 13 cm x 4,6 cm x 5,8 cm |
| Artikelcode | 5005-01-BG |
| EAN | 782421084370 |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Thermoplastisch elastomeer (TPE) |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.