Roman Todd – ULTRASKYN Masturbator Ass – Vanilla
Oorspronkelijke prijs was: €37.40.€26.18Huidige prijs is: €26.18.












€37.40 Oorspronkelijke prijs was: €37.40.€26.18Huidige prijs is: €26.18.
Roman Todd – ULTRASKYN Masturbator Ass – VanillaHandgemaakt in levensecht ULTRASKYN, Roman Todd’s Man Squeeze heeft een strak, gestructureerd interieur dat warm aanvoelt en net zo aanvoelt als het echte werk. Elke Man Squeeze heeft een andere interne textuur en een door de gebruiker bediende knijpplaat, waardoor uw ervaring net zo uniek is als Roman zelf. Het hardshell-ontwerp met dubbele dop fungeert ook als een discrete reis- en opbergkoffer, waardoor uw Man Squeeze fris en klaar blijft voor wanneer de stemming toeslaat.
| Gewicht | 0.79 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 25.9 × 10.9 × 8.9 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 8,9 cm x 22,9 cm x 8,9 cm |
| Artikelcode | 5130-08-BX |
| Bruikbare lengte | 22,2cm |
| Diameter artikel | 8,9cm |
| EAN | 782421088576 |
| Kleur | Huidskleur |
| Splashproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Deze site gebruikt cookies voor analyse en om je ervaring te verbeteren. Door op Accepteren te klikken, ga je akkoord met ons gebruik van cookies. Lees verder in ons privacybeleid.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.