Sasha Grey – ULTRASKYN – 2 Fuckhole Masturbator – Flesh
Oorspronkelijke prijs was: €35.20.€24.64Huidige prijs is: €24.64.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
ULTRASKYN Masturbator with 2 Fuckholes
ULTRASKYN Masturbator with 2 FuckholesLegendarische pornoster en mainstream lieveling Sasha Gray beantwoordt de eeuwenoude vraag: wil ik Sasha Grey’s kutje neuken of wil ik haar kont neuken?? Nu kun je beide hebben met de Sasha Grey Double Ended Pussy and Ass Masturbator! Rechtstreeks gevormd door Sasha zelf, heeft de ene kant van deze levensechte ULTRASKYN-stretcher een perfecte casting van haar sappige kutje, terwijl de andere kant haar strakke kleine kontje biedt! Bovendien heeft de stroker twee unieke interne texturen, voor veelzijdig plezier. Kies een gat en duik erin!
| Gewicht | 0.39 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 7.3 × 3.3 × 2.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal snelheden | 7 |
| Afmetingen artikel | 6,35 cm x 6,35 cm x 15,75 cm |
| Artikelcode | 5410-04-BX |
| Bruikbare lengte | 13,7cm |
| Diameter artikel | 6,4cm |
| EAN | 782421013653 |
| Geproduceerd in | USA |
| Kleur | Huidskleur |
| Materiaal | TPE |
| Max RPM | 11 |
| Max aantal dB | 60 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.