Sasha Grey – ULTRASKYN – Vibrating Deep Throat Sucker – Flesh
Oorspronkelijke prijs was: €45.87.€32.10Huidige prijs is: €32.10.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Vibrating Deep Throat Sucker – Mouth Masturbator
Vibrating Deep Throat Sucker – Mouth MasturbatorSasha Gray is ’s werelds heetste pornoster die mainstream-sensatie is geworden, en ze kan niet wachten om je af te zuigen! Deze levensechte ULTRASKYN-masturbator, rechtstreeks gevormd door Sasha zelf, heeft een enkel gat, waardoor een strakke, natuurlijke zuigkracht rond je pik ontstaat, en een krachtige vibrerende kogel met 7 functies die ongelooflijke zoemende sensaties aan je pakket zal leveren. Laat vanavond een hete lading in Sasha’s sletterige kleine mond vallen!
| Gewicht | 0.39 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 49.5 × 32 × 19.8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal snelheden | 15 |
| Afmetingen artikel | 7,37 cm x 7,37 cm x 13,97 cm |
| Artikelcode | 5410-06-BX |
| Bruikbare lengte | 12,2cm |
| Diameter artikel | 7,4cm |
| EAN | 782421025366 |
| Geproduceerd in | USA |
| Kleur | Huidskleur |
| Materiaal | TPE |
| Oplaadbaar | Nee |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.