Sophia Rossi – Pocket Pussy
Oorspronkelijke prijs was: €22.11.€15.47Huidige prijs is: €15.47.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Sophia Rossi – ULTRASKYN Pocket Pussy Masturbator
Sophia Rossi – ULTRASKYN Pocket Pussy MasturbatorBeleef de fantasie met de verbazingwekkend levensechte Sophia Rossi UR3 Pocket Pussy, gevormd uit haar vagina in de superlevensechte UR3 virtuele huid van Doc Johnson. Deze niet-ftalaat, antibacteriele Sil-a-Gel-formule voelt warm aan als je naar huis gaat. Met trots gemaakt in Amerika.
| Gewicht | 0.29 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.29 × 8.38 × 6.35 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6,35 cm x 13,97 cm |
| Artikelcode | 5802-06-BX |
| Bruikbare lengte | 13,2cm |
| Diameter artikel | 6,4cm |
| EAN | 782421670313 |
| Geproduceerd in | USA |
| Kleur | Huidskleur |
| Materiaal | TPE |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.