Tril- en Pulsgolf Stroker
Oorspronkelijke prijs was: €32.94.€23.05Huidige prijs is: €23.05.
Bezorging : dinsdag **
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Tril- en Pulsgolf Stroker
Tril- en Pulsgolf StrokerDeze Vibrerende en Pulse Wave Stroker is ontworpen om krachtige sensaties te bieden door trillingen en pulserende luchtgolven te gebruiken die leiden tot intensere climaxen. Ontdek eindeloze momenten van vreugde en verrassing terwijl je het plezier verkent met deze Loveline stroker.
| Gewicht | 0.23 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 12 × 8 × 8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Afmetingen artikel | 8 cm x 6 cm x 7,1 cm |
| Artikelcode | LOVE099BLU |
| EAN | 8714273049308 |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Abs, Siliconen |
| Max RPM | 4800 |
| Max aantal dB | 50 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.