Heave Duty Cock Pump
Oorspronkelijke prijs was: €140.10.€98.07Huidige prijs is: €98.07.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Heavy Duty – Penis Pump
Heavy Duty – Penis PumpWord keihard met een heavy-duty pompsysteem. Bereik een erectie die net zo indrukwekkend is als de iconische tekeningen van Tom of Finland wanneer je je penis in de siliconen comfort sleeve van de cilinder schuift, waardoor een sterke afdichting ontstaat met een beetje glijmiddel op waterbasis indien nodig. Klik de slang op de vacuumvergrendelingsbovenkant van de cilinder en knijp in de comforthandgrepen om te beginnen met zuigen. Elke keer dat je knijpt, reflecteert het op de manometer, maar ook op je penis als deze vol raakt.
| Gewicht | 1.21 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 45.7 × 3.8 × 25.4 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 5,71 cm x 5,71 cm x 45,72 cm |
| Artikelcode | TF3654 |
| Diameter artikel | 4cm |
| EAN | 848518026545 |
| Geproduceerd in | USA |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Metal, silicone, rubber. |
| Weekmaker vrij | Ja |
Beoordelingen
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





John Ras (geverifieerde eigenaar) –