HydroXtreme7 – Clear
Oorspronkelijke prijs was: €174.72.€122.30Huidige prijs is: €122.30.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
HydroXtreme7 – Penis Pump – Clear
HydroXtreme7 – Penis Pump – ClearBreng uw hydrotherapie naar een geheel nieuw niveau met ’s werelds krachtigste penispomp. De Hydroxtreme-serie brengt het ontwerp van de Hydropomp naar een nieuw niveau, met een nieuwe klep en afneembare handbal. Het is de Hydropomp voor de man die serieus is over het halen van het allerbeste uit zijn pomp. De Hydroxtreme-serie wordt compleet geleverd met alle accessoires die u maar kunt wensen. De HydroXtreme7 is ontworpen voor een gebruiker wiens penis 5-7 (12,5-17,5 cm) is in erectie.
| Gewicht | 1.512 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 38 × 18 × 19 cm |
| Afmetingen artikel | 9 cm x 9 cm x 30 cm |
| Artikelcode | BM-HX7-CC |
| Bruikbare lengte | 17,5 cm |
| EAN | 5060140209287 |
| Geproduceerd in | UK |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Polycarb TPE Acetal Steel Silicone Poylypropylene / tpe |
| Multi speed | Ja |
| Waterproof | Ja |
Beoordelingen
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



Stephan De haan (geverifieerde eigenaar) –
Stephan Brasse (geverifieerde eigenaar) –