Aneros – Helix – White
Oorspronkelijke prijs was: €50.94.€35.65Huidige prijs is: €35.65.
Bezorging : woensdag **
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (2)
Beschrijving
Helix Trident – Wit
Helix Trident – WitDe bestverkochte Helix Classic is agressief gevormd en gehoekt en zorgt voor directe druk en spanning op de prostaat en het omliggende gebied. Het vereist minder geduld en oefening om de voordelen ervan te bereiken.
| Gewicht | 0.29 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 22.5 × 14 × 3.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 15 |
| Afmetingen artikel | 9,1 cm x 2,3 cm x 10,7 cm |
| Artikelcode | 8,95E 11 |
| Bruikbare lengte | 10,2cm |
| Diameter artikel | 3,6cm |
| EAN | 894757001829 |
| Geproduceerd in | USA |
| Kleur | Wit |
| Max RPM | 11000 |
| Max aantal dB | 48 |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
2 beoordelingen voor Aneros – Helix – White
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Melanie Jalloh (geverifieerde eigenaar) –
Busra van der Stoep (geverifieerde eigenaar) –
Busra van der Stoep (geverifieerde eigenaar) –
Piet Botteldoorn (geverifieerde eigenaar) –
Piet Botteldoorn (geverifieerde eigenaar) –