Aneros – MGX – White
Oorspronkelijke prijs was: €50.94.€35.65Huidige prijs is: €35.65.
Bezorging : woensdag **
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
MGX Trident – Wit
MGX Trident – WitDe MGX is gemakkelijk te gebruiken voor zowel de beginner als de expert, met geleidelijk lonende oefeningen en ervaringen. Het is goed uitgebalanceerd met een geribbelde steel voor stimulatie en stabiliteit van het anale kanaal, terwijl het perineumlipje een externe perineummassage biedt.
| Gewicht | 0.29 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 22.5 × 14 × 3.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 10,1 cm x 2,3 cm x 11 cm |
| Artikelcode | 8,95E 11 |
| Bruikbare lengte | 10,2cm |
| Diameter artikel | 2,6cm |
| EAN | 894757001812 |
| Geproduceerd in | USA |
| Kleur | Wit |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.