Big Boy – Black
Oorspronkelijke prijs was: €49.50.€34.65Huidige prijs is: €34.65.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (3)
Beschrijving
Big Boy – Prostate Vibrator
Big Boy – Prostate VibratorThe Bigger The Better!Big-Boy is een serieuze prostaatvibrator voor alle grote jongens die niets liever willen dan spelen met groot speelgoed. Big-Boy stimuleert je prostaat en perineum, maar is volledig handsfree, zodat je kunt liggen, zitten, staan of doen wat je wilt met jezelf of je partner terwijl je je meest krachtige orgastische ervaring ooit krijgt! Aangedreven door de bekroonde 7-speed RO-80mm Bullet 100 waterdicht Ontworpen met comfort en plezier in het achterhoofd Gemaakt van zachte, flexibele, lichaamsveilige siliconen met een verwijderbare bullet voor hygiene en reiniging Kleurkeuze van Sexy Black of Vivid Red
| Gewicht | 0.37 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 15 × 20 × 5.5 cm |
| Aantal batterijen | Ja |
| Afmetingen artikel | 5,5 cm x 12 cm x 14,5 cm |
| Artikelcode | 7BGKV |
| Batterij type | Lithium Ion |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| EAN | 811041011678 |
| Geproduceerd in | China/UK |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | silicone |
| Oplaadbaar | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | Ja |
3 beoordelingen voor Big Boy – Black
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




jc Verstegen (geverifieerde eigenaar) –
Jeroen Benders (geverifieerde eigenaar) –
Marco Wessing (geverifieerde eigenaar) –
jc Verstegen (geverifieerde eigenaar) –
Jeroen Benders (geverifieerde eigenaar) –
Marco Wessing (geverifieerde eigenaar) –