Progasm Jr. – Black
Oorspronkelijke prijs was: €48.76.€34.13Huidige prijs is: €34.13.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (1)
Beschrijving
Progasm Jr. – Zwart
Progasm Jr. – ZwartDe Progasm Jr. heeft een rechtopstaand lichaam met een grote, gebogen kop voor intense prostaatstimulatie. Het kleinere formaat ten opzichte van de Progasm Classic zorgt voor perineum in dubbeltjesstijl en Kundalini-tabs voor meer gerichte druk. Het Kundalini-tabblad biedt complementaire sensaties aan de achterkant.
| Gewicht | 0.3 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 22.5 × 14 × 5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 9,5 cm x 2,6 cm x 11,4 cm |
| Artikelcode | 8,95E 11 |
| Bruikbare lengte | 10,2cm |
| Diameter artikel | 2,9cm |
| EAN | 894757001577 |
| Geproduceerd in | USA |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
1 beoordeling voor Progasm Jr. – Black
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


Gle Ziani (geverifieerde eigenaar) –
Anton Molina Navarro (geverifieerde eigenaar) –
Anton Molina Navarro (geverifieerde eigenaar) –