Prostatic Play Journey 7x Rechargeable Smooth Prostate – bl
Oorspronkelijke prijs was: €55.16.€38.61Huidige prijs is: €38.61.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Prostatic Play Journey – Rechargeable Smooth Prostate Stimulator
Prostatic Play Journey – Rechargeable Smooth Prostate StimulatorSchuif deze zijdezachte, gladde plug in je gat en zoem die buit! Met 3 krachtige snelheden en 4 pulsatiepatronen, heb je 7 ongelooflijke vibratie-instellingen om je prostaat te masseren met slechts een gebruiksvriendelijke knop. De prominente curve past puntige stimulatie toe. Premium siliconenmateriaal maakt dit pleziergereedschap ftalaatvrij en niet-poreus. Magnetisch geladen, deze stekker is waterdicht en gemakkelijk schoon te maken met water en zeep. Vermijd gebruik met siliconen glijmiddel.
| Gewicht | 0.213 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 20.1 × 6.4 × 14.7 cm |
| Afmetingen artikel | 3,8 cm x 3,8 cm x 12,1 cm |
| Artikelcode | AE964 |
| EAN | 848518024398 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Silicone/ABS/Metal |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.