Rimming P-Massager – Black
Oorspronkelijke prijs was: €91.85.€64.29Huidige prijs is: €64.29.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Rimming Prostate Massager
Rimming Prostate MassagerOptimaliseer uw prostaatspel. Ontworpen als de ultieme anale vibe voor mannen, dringt deze slanke siliconen toevoeging aan OptiMALE’s p-stimulators-collectie diep door om meerdere gebieden te bevredigen met sterke rommelende schachtvibraties, een vibrerende buigbare perineum-stimulator en krachtige ronddraaiende richels die perfect zijn geplaatst om het gevoelige anale ingangspunt te stimuleren . Afzonderlijke bedieningselementen met geindividualiseerde modi voor elk stimuleringspunt, de vibrerende schacht met 10 functies, de vibrerende perineumstimulator met 10 functies en de in meerdere richtingen draaiende richels met 3 snelheden maken je ervaring elke keer weer op maat.
| Gewicht | 0.522 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 27.2 × 15.2 × 6.6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal snelheden | 10 |
| Afmetingen artikel | 3,18 cm x 3,18 cm x 17,78 cm |
| Artikelcode | 0691-10-BX |
| Bruikbare lengte | 12,7cm |
| Diameter artikel | 3,2cm |
| EAN | 782421066840 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Silicone |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.