Ultra Realistic Skin – Vibrerende en Rotating Regular Curved Cock – 8 / 20,5 cm – Tan
Oorspronkelijke prijs was: €43.94.€30.75Huidige prijs is: €30.75.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Vibrating and Rotating Straight Cock with Balls – 8 / 20,5 cm – Flesh – Geniet ten volle met deze stevige en zacht aanvoelende vibrerende dildo van RealRock���. De natuurlijk ogende realistische aderen op de schacht, gecombineerd met de juiste maat en huidachtige uitstraling, bieden extra stimulatie van binnen, waardoor het een dildo is die je niet snel zult vergeten in je nachtkastje. De aderen en de gevormde glans zijn de details die het zo levensecht maken. De krachtige zuignap zorgt voor stevig handsfree gebruik (op een gladde ondergrond) en biedt ook de mogelijkheid om deze RealRock in een harnas te gebruiken. Met al deze opties zijn memorabele explosieve orgasmes gegar
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 16.8 × 10.4 × 29.2 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Bruikbare lengte | 16cm |
| Diameter artikel | 4cm |
| Max RPM | 8500 |
| Max aantal dB | 55 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.