Verstevigende Masturbator – Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €62.00.€43.40Huidige prijs is: €43.40.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Kraken – 6 Pack – Zachte Rekbare Ei Masturbator – Wit – Zachte rekbare eieren masturbator, Zacht materiaal, Rekbaar, Discreet, Wegwerpbaar
| Gewicht | 0.42 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 15.5 × 10 × 10 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 10,8cm |
| Diameter artikel | 8,6cm |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.