Vibrerende Dildo met Ballen – 7 / 18 cm
Oorspronkelijke prijs was: €51.70.€36.19Huidige prijs is: €36.19.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Vibrating Realistic Cock – 9 / 23 cm – Real Rock is een merk met een breed assortiment aan hoogkwalitatieve, realistische, vibrerende dildo’s. Gemaakt voor alle fetish paren ter wereld. Deze collectie fetish luxe zal je slaapkamer, badkamer of waar je ook maar seks wilt hebben veranderen in een echte fantasiewereld. Je zult er versteld van staan hoe realistisch deze dildo’s zijn. Door de sterke vibratiepunt, het zachte rubbermateriaal en de keiharde, stevige zuignap is de Real Rock collectie een must om te hebben voor ieder fetishpaar. Verkrijgbaar in vlees- en donkerkleurig rubbermateriaal en in verschillende maten. Je zult er gek op zijn!
| Gewicht | 0.62 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.7 × 8.5 × 5.3 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Batterij type | AAA |
| Bruikbare lengte | 13,8cm |
| Oplaadbaar | Nee |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.