Vibrerende Siliconen Dildo met Afstandsbediening – 10 / 25,5 cm
Oorspronkelijke prijs was: €85.58.€59.90Huidige prijs is: €59.90.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Vibrating ULTRASKYN Dildo – 6 / 15 cm – Laat u niet misleiden door imitaties! Gemaakt van ULTRASKYN met dubbele dichtheid, deze realistische lul is zacht aan de buitenkant en perfect hard aan de binnenkant, waardoor het de meest realistische lul ooit is gemaakt! Het beschikt over handgemaakte details en een verwijderbare vibrator die krachtige vibraties met meerdere snelheden levert door de hele schacht. De zuignapbasis zorgt voor extra stabiliteit voor een soepele rit. Ftalaatvrij en lichaamsveilig. Verkrijgbaar in wit, zwart en bruin. Gebouwd in Amerika.
| Gewicht | 0.79 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 12.7 × 9.6 × 7.6 cm |
| Aantal batterijen | Ja |
| Batterij type | CR2032 |
| Bruikbare lengte | 25,4cm |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.