Zalo – Ava – Ivoor Wit
Oorspronkelijke prijs was: €92.40.€64.68Huidige prijs is: €64.68.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Ava – Obsidian Black – Smart Wand Massager maakt gebruik van innovatieve DirectPower 2.0 vibratietechnologie. Dubbel-laags siliconen aan de binnen- en buitenkant, de massagkop is zacht en comfortabel gewikkeld, met intensere stimulatie. De ������ndelige parelmoer verf plastic behuizing op de handgreep is prachtig en delicaat. AVA ondersteunt ook de ZALO Remote Pro APP, die op afstand kan worden bediend via mobiele telefoons. Met behulp van voorverwarmingstechnologie en de tapyc-interface aan de onderkant kan deze worden aangesloten op Zalo’s vibrerende eieren en telescopische stokken en andere accessoires. Het compacte en draagbare ontwerp is gemakkelijk mee te nemen en kan op elk moment in meerdere scenario’s
| Gewicht | 0.56 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9.2 × 6.3 × 26 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 8 |
| Bruikbare lengte | 3cm |
| Diameter artikel | 5,7cm |
| Max RPM | 7500 |
| Max aantal dB | 40 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.